W OBRONIE SUMIENIA
"Klauzula sumienia nie jest przywilejem. Nie można zmuszać lekarza do realizacji świadczeń niezgodnych z jego przekonaniami, z jego systemem wartości"
PODPISZ PETYCJĘ
fot. Adrian Grycuk, Wikipedia Commons
DZIĘKUJEMY ZA PODPISANIE PETYCJI!
Zamów książkę Jacka Pulikowskiego
"O MAŁŻEŃSTWIE I RODZINIE"

Zachęcamy do bezpłatnego zamówienia niewielkiej, ale wypełnionej solidną treścią książki pt. "O małżeństwie i rodzinie" autorstwa Jacka Pulikowskiego. Książka uzbroi nas w prawdy i argumenty skutecznie zwalczające zwodnicze slogany środowisk, które podjęły walkę z życiem i rodziną. Poza tym pozycja ta jest znakomitym poradnikiem dla wszystkich, którzy pragną znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące zagadnień małżeństwa, rodziny i ludzkiej płciowości.

Wraz z książką prześlemy kupon, który umożliwi Ci wsparcie naszych działań dobrowolnym datkiem.

ZOSTAW NAM SWÓJ ADRES, CHCEMY WYSŁAĆ CI KSIĄŻKĘ
captcha
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 42 lok. 501, kod pocztowy 00-695 oraz Fundację Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris z siedzibą w Warszawie przy ul. Górnośląskiej 20/6, kod pocztowy 00-484 (administratorzy danych) w celu informowania o przebiegu kampanii oraz realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. Jeżeli nie chcecie Państwo, aby Wasze dane osobowe były przetwarzane przez Fundację Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny lub Fundację Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, prosimy o przesłanie tej informacji w formie pisemnej na jeden z powyższych adresów.
Polityka prywatności | Polityka cookies | Regulamin serwisu